Запоріжжя, Тбіліська 9

Компанія «Монада» має значний досвід з проектування, виготовлення, монтажу та налагодження автоматизованих індивідуальних теплових пунктів в багатоквартирних будинках. У жовтні 2017 року, команда наших кваліфікованих фахівців запустила черговий ІТП в м. Запоріжжя, ул. Тбіліська 9, і змонтувала балансувальні клапани для рівномірного розподілу теплового навантаження по кожному стояку.

Мета

Перед початком робіт, була поставлена ​​мета встигнути до початку опалювального сезону, щоб мешканці будинку відчули комфорт від регуляції теплопостачання і оцінили економічний ефект.

Проектування та монтаж ІТП

На етапі проектування було прийнято рішення про віддалене управління ІТП: веденням архіву роботи, запис в пам’ять температур зовнішнього повітря, що подає трубопроводу, зворотного трубопроводу, потужності, протоку теплоносія. Індивідуальний тепловий пункт обладнали WEB шлюзом, що дозволило цим пристроєм управляти віддалено, за допомогою звичайного комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет. Завдяки цьому рішенню з’являється можливість управління установкою і оперативного реагування в будь-який момент часу. Так само ведення архіву роботи допомагає у визначенні максимально ефективного режиму опалення будинку з мінімальними витратами.

На індивідуальному тепловому пункті була встановлена ​​автоматика управління компанії Siemens, насоси з частотним регулюванням, і розбірний пластинчастий теплообмінник.