Запоріжжя, Республіканська 98

Наша компанія продовжує вести роботи пов’язані з енергоефективним споживанням теплоносія багатоквартирними будинками. І ми запустили черговий індивідуальний тепловий пункт (ІТП) в м. Запоріжжя. ІТП встановлений в 2-х поверховому будинку по вул. Республіканської і спроектований з використанням погодозавісімого контролеру Siemens RVD125 / 109.

Обладнання

Встановлено клапан регулятор перепаду тиску, клапан регулювання теплового потоку з приводом, датчики температури виробництва компанії Siemens і насос з частотним регулюванням Wilo.

Використання бюджетного контролера RVD125 / 109 передбачає максимальну економію коштів при початкових капіталовкладеннях. Так як даний контролер не передбачає віддаленого управління і моніторингу, запису трендів, змінної роботи насосів.

Незважаючи на відсутність таких важливих функцій впровадження даного ІТП, як показала практика, дозволяє значно скоротити споживання теплоносія будинком. Що в свою чергу призводить до економії грошей мешканців будинку.

Завдяки використанню різних схем виконання ІТП з’являється можливість вибору ціни і функціоналу відповідного кожному конкретному житловому будинку.