Запоріжжя, Європейська 16

Компанією “Монада” був розроблений, змонтований і запущений в експлуатацію, перший в місті Запоріжжя (за новим Технічним Умовам), Індивідуальний Тепловий Пункт з незалежною схемою підключення. ІТП встановлений за адресою: вул. Європейська 16, в 9-и поверховому 7-й під’їзного будинку. Дана схема внесена в усі нові технічні умови, видані концерном «Міські тепломережі». Її перевага полягає в тому, що здійснюється гідравлічна розв’язка контуру теплових мереж та системи опалення житлового будинку.

Обладнання

На ІТП була встановлена автоматика управління компанії Siemens, насоси з частотним регулюванням виробництва компанії Wilo, і розбірний пластинчастий теплообмінник. Так само ІТП обладнаний WEB шлюзом, що дозволяє управляти обладнанням віддалено, за допомогою звичайного комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.

Раніше встановлений теплолічильник компанії Landys & Gyr, модель Ultraheat, ми теж підключили до контролера і все показання лічильника, також дистанційно бачимо на екрані монітора. З веденням архіву показань.