Запоріжжя, Героїв 93-ї бригади 17

Фахівці компанії «Монада» спроектували та змонтували ІТП по вул. Героїв 93-ї Бригади 17, в Запоріжжі. Також в цьому будинку був спроектований вузол комерційного обліку теплової енергії (Уте) і замінений старий тепловий лічильник на сучасний ультразвуковий лічильник виробника Landis & Gyr.

Проектування та монтаж ІТП

На ІТП була встановлена ​​автоматика управління компанії Siemens, насоси з частотним регулюванням виробництва компанії Wilo, та розбірний пластинчастий теплообмінник. Монтаж системи диспетчеризації в індивідуальному тепловому пункті дозволив контролювати і управляти роботою ІТП за допомогою локальної мережі або мережі Інтернет. Встановлений ультразвуковий тепловий лічильник компанії Landys & Gyr також підключили до контролера, та всі показники лічильника зараз можливо бачити на екрані монітора з веденням архіву свідчень

Таким чином, ОСББ отримало можливість регулювання індивідуального теплоспоживання: старт і закінчення опалювального сезону незалежно від постанови адміністрації міста, відсутність перегріву восени-навесні і недогріву взимку, а також наявність гарячої води в будь-який час доби на всіх поверхах. Найголовніша перевага – енергоефективність від встановлення ІТП дозволяє заощаджувати на платежах.