ТОВ «Монада» проектує, монтує і запускає в експлуатацію індивідуальні теплові пункти з незалежною схемою підключення (ІТП). Працюємо в Україні.

Здійснюється гідравлічна розв’язка контуру теплових мереж та системи опалення житлового будинку. Економія в оплаті за опалення – близько 35 відсотків.

Погода на вулиці суттєво впливає на температуру всередині наших будинків. Саме для цього в ІТП вводиться так зване Погодозалежні регулювання. Для цього до контролера ІТП підключається датчик зовнішньої температури. І в разі теплої, сонячної погоди контролер зменшує кількість споживаного теплоносія. Так само контролер ІТП зобов’язаний підтримувати функцію роботи за розкладом. Ця функція дозволяє встановити тимчасові проміжки протягом доби з різною температурою опалення. Наприклад в будні дні днем ​​більшість людей знаходиться на роботі і в підтримці високої температури квартир немає необхідності тоді контролер, за встановленим розкладом, знижує споживання енергоносія. Так само важливо те, що завдяки встановленим в ІТП насосів (з частотним регулюванням) прискорюється прохід води по стояках, що в свою чергу привід до згладжування різниці температур верхніх і нижніх поверхів.

У нашому розумінні сприяння ОСББ в питаннях енергоефективності – це в першу чергу застосування позитивного досвіду по залученню допомоги із зовнішніх фінансових джерел для створення комфорту в будинку і навколо нього.

Що ми робимо :

  • Проектуємо
  • Виготовляємо
  • Монтуємо
  • Виробляємо сервіс (заміна, ремонт, чистка)