Компанія "Монада" заснована в місті Запоріжжя в 1996 році. Ми спеціалізуємся в області постачання електрообладнання та світлотехніки для промисловості, будівництва, енергетики.

Компанія "Монада" - це згуртований колектив професіоналів чисельністю понад 30 чоловік, здатний вирішувати широкий спектр завдань по обслуговуванню клієнтів фірми. Головне для наших співробітників максимальне задоволення Ваших потреб в якісному обладнанні та забезпечення максимального комфорту для життєдіяльності людей і ведення виробничих і технологічних процесів.

З початку 2016 року ми розпочали роботи над Індивідуальними Тепловими Пунктами (ІТП), а саме розробка проектних рішень, постачання комплектуючих, виготовлення та введення в експлуатацію вузлів регулювання теплової енергії в багатоквартирних будинках. 

Що ми робимо :

  • Проектуємо - Здійснюємо проектування систем опалення та гарячого водопостачання, теплових пунктів, вузлів обліку енергоносіїв, систем електропостачання.
  • Монтуємо - Здійснюємо монтаж устаткування для Індивідуальних теплових пунктів житлових будинків, промислових будівель.
  • Обслуговуємо - Здійснюємо гарантійне і післягарантійне обслуговування устаткування для Індивідуальних теплових пунктів.

Наші фахівці

ПОХВАЛЕНКО ІРИНА

Сертифікований інженер-проектувальник

Сертифікований інженер-проектувальник систем вентиляції, кондиціонування та опалення. Має багатий досвід проектування систем аспірації і пиловидалення промислових об'єктів, а також систем мікроклімату житлових і громадських приміщень.

КОВШОВ ВОЛОДИМИР

Фахівець з автоматизації кліматичного обладнання

Сертифікований фахівець компанії Siemens з програмування і налагодження всіх серій контролерів Siemens для автоматизації кліматичного обладнання і установок, контролерів серії Desigo для диспетчеризації будівель.

ЛУЩЕНКО ІГОР

Інженер з підбору та наладці кліматичного обладнання

Має досвід монтажу, експлуатації та обслуговування систем мікроклімату, в тому числі і за кордоном (Бакинський метрополітен).