Компанія "Монада" заснована в місті Запоріжжя в 1996 році. Ми спеціалізуємся в області постачання електрообладнання та світлотехніки для промисловості, будівництва, енергетики.

Компанія "Монада" - це згуртований колектив професіоналів чисельністю понад 30 чоловік, здатний вирішувати широкий спектр завдань по обслуговуванню клієнтів фірми. Головне для наших співробітників максимальне задоволення Ваших потреб в якісному обладнанні та забезпечення максимального комфорту для життєдіяльності людей і ведення виробничих і технологічних процесів.

З початку 2016 року ми розпочали роботи над Індивідуальними Тепловими Пунктами (ІТП), а саме розробка проектних рішень, постачання комплектуючих, виготовлення та введення в експлуатацію вузлів регулювання теплової енергії в багатоквартирних будинках. 

Що ми робимо :

  • Проектуємо - Здійснюємо проектування систем опалення та гарячого водопостачання, теплових пунктів, вузлів обліку енергоносіїв, систем електропостачання.
  • Монтуємо - Здійснюємо монтаж устаткування для Індивідуальних теплових пунктів житлових будинків, промислових будівель.
  • Обслуговуємо - Здійснюємо гарантійне і післягарантійне обслуговування устаткування для Індивідуальних теплових пунктів.

Наші фахівці

САВЕНКОВ АНТОН

Начальник відділу

Керівник та головний спеціаліст відділу. Сертифікований фахівець компанії Siemens по диспетчеризації будівель. Має багатий досвід по розробці, впровадженню та експлуатації широкого спектру систем підтримки мікроклімату як в Україні, так і за кордоном. Ідейний натхненник нового напряму - розробка, монтаж і введення в експлуатацію індивідуальних теплових пунктів.

КОВШОВ ВОЛОДИМИР

Фахівець з автоматизації кліматичного обладнання

Сертифікований фахівець компанії Siemens з програмування і налагодження всіх серій контролерів Siemens для автоматизації кліматичного обладнання і установок, контролерів серії Desigo для диспетчеризації будівель.

ПОХВАЛЕНКО ІРИНА

Сертифікований інженер-проектувальник

Сертифікований інженер-проектувальник систем вентиляції, кондиціонування та опалення. Має багатий досвід проектування систем аспірації і пиловидалення промислових об'єктів, а також систем мікроклімату житлових і громадських приміщень.

ЛУЩЕНКО ІГОР

Інженер з підбору та наладці кліматичного обладнання

Має досвід монтажу, експлуатації та обслуговування систем мікроклімату, в тому числі і за кордоном (Бакинський метрополітен).